מדבקות להדפסה דיגיטלית

ספקים רבים משווקים מדבקות להדפסה דיגיטלית בפורמט רחב לשילוט, מדבקות פיויסי המיוצרות במדינות השונות: גרמניה, איטליה, צרפת וסין.

מה ההבדל בין המדבקות השונות למה רצוי להעדיף מדבקה שיוצרה בגרמניה ולא בסין?

איך אפשר לדעת האם המדבקה איכותית? או שיצרן השלטים משתמש בחומר זול ומעניק לנו עבודה ברמה ירודה.
רוב יצרני השלטים עושים שימוש במדבקות תוצרת גרמניה של חברת אורופול ואייבורי, מדבקות אלו ברמה הגבוהה מבין המדבקות המשווקות אך גם במדבקות אלו ישנם סדרות טובות יותר ופחות.

מה הם ההבדלים בין המדבקות?

מדבקות באיכות ירודה יתכווצו יצהיבו ויתפוצצו מהר יותר ההבדל הוא ברמת הפיויסי שנמצא בחומר כדי לחסוך במחיר המדבקה. יצרנים בסין מעדיפים פיויסי באיכות נמוכה שעלותו זולה.

יתרון נוסף הוא גמישות הפיויסי וסוג הדבק, חומר גמיש מאפשר ציפוי, עיטוף, חיפוי רכבים ואובייקטים נוספים ללא בעיה וללא התפוצצות כתוצאה ממתיחת יתר.

יתרונות נוספים של חומר איכותי:

רמת הלובן במדבקה תמיד תישאר אותו דבר ולא תשתנה מה שלא ניתן לקבל במדבקות מסין, נייר המדבקה הינו נייר סיליקון משובח המאפשר להפריד את המדבקה בזמן ההדבקה בקלות רבה ללא שאריות המפריעות למדבקה.

פגמים בחומרים שאינם איכותיים:
כתמים במדבקות שמפריעים לאחידות, לובן משתנה מגליל לגליל שאינו מאפשר המשך עבודה, שטחים שומניים שלא ניתנים להדפסה, דבק שאינו אחיד במדבקות ובזמן ההדבקה יוצר בעיה.

כיצד ניתן למנוע מיצרן השלטים להשתמש במדבקות באיכות ירודה?
יש לדרוש שימוש במדבקות תוצרת אורופול או אייבורי חומרים המיוצרים בגרמניה אשר רוב בעלי המלאכה עושים בהם שימוש, סדרות מקובלות בארץ הינם 3164 של אורופול וסדרה 1000 של אייבורי.

שימוש בחומרים איכותיים יעריך את חיי המוצר אותו אנו מעוניינים לרכוש, דרשו אחריות על העבודה. חברת קוים שלטים מייצרת את כל סוגי השלטים שילוט חוץ ופנים בכל עבודה אנו מעניקים אחריות ללקוח אנו עושים שימוש בחומרים איכותיים הקיימים בשוק.

הבלוג נכתב על ידי: אייל מנהל שלטים קוים בעל נסיון של עשרות שנים בייצור שלטים

Call Now Button דילוג לתוכן