קבלו את ההצעה המשתלמת ביותר !

שילוט לוקובונד

שילוט לוקובונד חומר תלת שכבתי הכולל פלסטיק גב וחזית אלומיניום צבוע בצבעים ומאפשר חיפוי מבנה ושילוט מותאם למבנה.

לוחות לוקובונד נכנסו לשוק לפני יותר מעשור הם הגיעו כציפוי לחזית בניין להחלפת לוחות אלומיניום שמחירים היה גבוהה, השילוב של אלומיניום ופלסטיק יצר לוח קל משקל עמיד לתנאי חוץ ומאפשר קבלת צבעים לפי בחירה מקטלוג קיים, ובמקרים מסוימים ובכמויות גדולות ניתן גם להזמין לפי R.A.L  מסוים.

לוחות אלו לשילוט החליפו כמעט כליל את לוחות האלומיניום אשר דורשים צביעה בתנור, הזמן היקר והעלות הפחותה גרמו לכך שיצרני שילוט רבים בוחרים לעבוד עם חומר גלם זה כבסיס עיקרי לשלטים.

 

שילוט לוקובונד עמיד לשנים

עמידות שילוט לוקובונד

ספקים רבים משווקים את לוחות הלוקובונד ולכל אחד קיים שם דומה פייזקבונד, לוקובונד, גטרבונד, סקופבונד, דיבונד, אלוקובונד, ושמות נוספים כולם משמשים בתעשיית השילוט כרקע לשלטים או כרקע לחיפוי קירות פנים וחיפוי קירות חוץ, רוב הלוחות המסופקים בארץ הינם בעובי 3מ"מ כאשר שכבת האלומיניום משתנה מספק לספק בין 0.21-0.15 ככל ששכבת האלומיניום עבה כך הלוח עמיד יותר, אך קיים מרכיב נוסף הקובע את עמידות הצבע בלוח, סוג הצביעה או הציפוי, הציפוי היקר והעמיד הינו ציפוי pvdf עמיד עד 15 שנים ובו עושים שימוש לחיפוי מבנים בלוחות בעובי של 4מ"מ, 5מ"מ, 6מ"מ.

הציפוי המשמש ללוחות לוקובונד לשילוט הינו pe, פוליסטירן ומיועד לעמידות חוץ עד 3 שנים.

שילוט לוקובונד קיים במקומות רבים ומאפשר קבלת מראה אחיד ויוקרתי, במידה ושטח הבניין או הקיר ישן או מוזנח ניתן לבנות קונסטרוקציה מאלומיניום או מתכת ולבצע תהליך של חיפוי הקיר באמצעות הלוחות לקבל משטח חדש נקי ולפי בחירת הלקוח, על החיפוי ניתן להרכיב את השילוט.

שלטי לוקובונד נפוצים מאוד וניתן לראותם בכל מקום, שלט הכולל מסגרת אלומיניום או מתכת חזית לוחות לוקובונד עליהם מורכבים אותיות בנויות או מדבקה מודפסת.

קבלו את ההצעה המשתלמת ביותר !

שימוש בלוחות לוקובונד איכותי

דרשו את הלוקובונד האיכותי גם אם עלות הלוחות גבוהה יותר עמידות הלוחות לשנים רבות מבטיחה שלט איכותי, בקשו לראות דוגמא של הלוחות ובדקו שעובי הלוחות יהיה לא פחות מ0.21מ"מ ועדיף 0.3מ"מ, לוחות עם ציפוי אלומיניום דק נוטים להתעוות ובמקרים מסוימים לקבל גלים.

בשימוש בלוחות לחיפוי קירות פנמיים ניתן גם להשתמש בלוחות פשוטים.

מעוניינים בהצעת מחיר לשילוט לוקובונד פנו אלנו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות.

pniyot@shlatim.tv

050-5289709

6818298 – 03

סעדיה חתוכה 1, יהוד

Call Now Button דילוג לתוכן