שלטים מיוחדים לכל מטרה

שלטים מיוחדים כעסק המייצר שלטים שנים רבות מגיעים אלנו לקוחות רבים המבקשים שלט ייחודי, שלט שונה שלט שיהיה יצירתי ומקורי שיתאים לאופי העסק או למוצר.

כדי לייצר שלטים מיוחדים צריך להיות יצירתי בעל מעוף ויכולת תכנון גבוהה,
יש לדעת לשלב את הדרישה של הלקוח עם חומרי הייצור ולפעמים למצוא
או ממש לאתר חומרים שיכולים להתאים לשלט המיוחד.

כיצד השלט שלך יכול להיות מיוחד?

רוב השלטים הם שלטי מלבן (שלטים בתוך מסגרת) שלטים שאינם יוצאים מהמסגרת, מסגרת מתכת כולל חזית פח או לוקובונד ועליהם גרפיקה בהדפסה או אותיות בנויותייצור שלטים מסוג זה קל ואינו דורש יצירתיות או שימוש בחומרים נוספים.

כדי לבלוט צריך לצאת מהמסגרת

צריך להיות שונה וניתן לעשות זאת בכמה דרכים, אפשר לבנות שלט מלבן או מרובע אבל לדאוג שאלמנטים מסוימים בשלט ישברו את קו המסגרת ויבלטו כלפי מעלה או מטה.

דוגמאות לשלטים מיוחדים

שלט לחנות אופניים – ניתן לחתוך מפי וי סי מוקצף את דגם האופניים ולהרכיב לצד מסגרת השלט בשילוב תאורה אחורית השלט יהפוך לייחודי ובולט.

שלט לחנות בגדי עבודה – ניתן לחתוך דמות הכוללת הדפסה דיגיטלית של אדם לבוש סרבל ולהתקין לצד מסגרת השלט או על המסגרת ולקבל שלט ייחודי.

שלט לחנות פלאפונים – ניתן לבנות ארגז מואר בצורת נייד סלולארי עליו להדביק מדבקה מודפסת מעבירת אור של תמונת הסלולאר ולקבל שלט מרהיב.

שלט לחנות פיצוחים – ניתן לבנות מסגרת מתכת חזית לוקובונד וארגז מואר מפרס-פקס בצורת גרעין הכולל את לוגו החברה.

שלט לגלידרייה – שלט הכולל ארגז פרס-פקס מואר בצורת גלידה עומד בחזית העסק על המדרכה.

שלט לפיצרייה – שלט הכולל ארגז מואר מלבני ועליו ארגז פרס-פקס מואר בצורת פיצה בולטת לגובה.

כיצד ניגשים לבניית שלט מיוחד

ראשית יש לקחת מידות בשטח ולבדוק מה המגבלות, האם יש מספיק גובה, האם ניתן לבלוט החוצה, לאחר צילום של המקום המיועד להתקנת השלט מבצעים הדמיית מחשב הכוללת את פרטי השלט, הלקוח יכול להיות שותף מלא לבחירה כיצד להיות מיוחד ובולט, לאחר קבלת הדמיה ניגשים לשלב התכנון מאיזה חומרים נייצר את השלט ומה הם העלויות, לאחר אישור הלקוח לתקציב ניתן לגשת לשלב הייצור ולבסוף ההתקנה.

אם גם אתם מעוניינים בשלט מיוחד צרו עמנו קשר נשמח לייעץ לכם ללא התחייבות.

 

14 + 4 =